На торги виставлятимуть ще 10 водних об’єктів на Черкащині

На торги виставлятимуть ще 10 водних об’єктів на Черкащині

10 нових погоджених комісією ОДА водних об’єктів та відповідно поповнений перелік тих, що виставлятимуться на земельні торги. В обласній адміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань погодження надання в оренду водних об’єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, які не входять до складу певного району. Засідання провели під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Коваля.

Під час зібрання розглянули в цілому 14 клопотань щодо оренди водних об’єктів, зокрема в межах Жашківського, Христинівського, Чорнобаївського, Шполянського та інших районів.

“Декілька клопотань заявників повернули на доопрацювання та узгодження документації відповідно до законодавчих норм, – говорить перший заступник. – Нагадаю, пріоритетним у цьому питанні залишається дотримання орендарями плати за користування водними об’єктами й відповідно наповнення місцевих бюджетів. Загалом в області нині маємо 162 об’єкти, які готують до проведення аукціонів. Сьогодні, до речі, один із них – щодо оренди ставків на Жашківщині – успішно відбувся в приміщенні управління агропромислового розвитку ОДА. Невдовзі заплановано провести ще кілька земельних торгів, зокрема й цього місяця”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар