На Уманщині вживають заходів проти африканської чуми свиней

На Уманщині вживають заходів проти африканської чуми свиней

На території Черкаської області активізовано заходи щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней. Про це пише сайт міста Умань з посиланням на Уманську зорю, повідомляє видання “Рідний Край”.

Посилено заходи безпеки: працівниками поліції перевіряються вантажівки та автівки, що рухаються в межах міста Умані та Уманського району.

Без відповідних документів заборонено завозити тваринницьку продукцію та свиней.

Неприпустимо здійснювати торгівлю у не встановлених для цього місцях. Стосовно порушників буде складено протоколи про адміністративну відповідальність.

Як розповідає майор поліції ГРПП Уманського РВП В. Немировська, за порушення ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено покарання — штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої, а статті 159 КУпАП (порушення правил торгівлі на ринках) — тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян до З неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — до 7-ми неоподатковуваних мінімум їв доходів громадян. Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог регулює стаття 167 КУпАП Санкція цієї статті тягне за собою накладення штрафу на громадян ВІД трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів громадян на посадових осіб — у розмірі від дев’яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште коментар