На утримання зелених зон та скверів у Черкасах спрямували понад 25 млн грн

На утримання зелених зон та скверів у Черкасах спрямували понад 25 млн грн

На утримання зелених зон, площ та скверів (прибирання та вивіз сміття) у Черкасах цьогоріч із міського бюджету спрямовано понад 25 млн грн, що становить більше 40% видатків на благоустрій. Про це на ранковій нараді міського голови Анатолія Бондаренка повідомила директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган, передає УНН-Центр.

Окрім цього, відповідно до звіту Наталії Джуган, понад 6 млн грн виділено на озеленення міста, більше 7 млн грн – на утримання парків, понад 4,7 млн грн – на освітлення (без електроенергії), майже 8,2 млн грн — на освітлення (електроенергія), близько 2,5 млн грн — на утримання кладовищ і захоронення безрідних, майже 5, 5 млн грн — інші види робіт.

Додамо, для порівняння, у м.Житомир пріорітетними напрямками використання коштів є озеленення (понад 14 млн грн) та утримання кладовищ і захоронення безрідних (більше 10,1 млн грн). У Сумах та Херсоні найбільше видатків на благоустрій спрямовано на освітлення з електроенергією та без (понад 18,5 млн грн та понад 16,3 млн грн відповідно).

Прочитайте ще:

Залиште коментар