На вулиці Черкас виїде більше тролейбусів

На вулиці Черкас виїде більше тролейбусів

Тролейбусів на вулицях Черкас стане більше. Про це у “Фейсбук” повідомив представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

12.11.2018 на вулиці міста вийде підсилений склад тролейбусів у кількості 60 тролейбусів. Будуть підсилені такі маршрути як:

№8 (Аврора- вул.Руставі) на лінії буде працювати два тролейбуси. Перший буде відправлятися з кінцевої Руставі о 6.55. З Аврори о 8.04.

-На Луначарського буде курсувати один тролейбус №4, і два тролейбуси №4а, перший тролейбус з Луначарського о 7.10. З ЖД Вокзалу в сторону “Луначарки” о 6.23.

№2 (Вулиця Пацаєва – Шовковий комбінат по вул. Чорновола) також буде працювати два тролейбуси: перший з Пацаєва о 7:10, а додатковий о 7.32.

-№50 (Аеропорт – Вантажний Порт) буде курсувати два тролейбуси з інтервалом руху 30 хв. Перший з Вантажного Парку о 7.20.

На інших маршрутах все без змін, лише на деяких маршрутах №1 і 7а будуть додані додаткові машини… Крім того, якщо до вечора не буде вирішене питання повернення приватників на вулиці міста, буде розглянуто питання про подовження часу курсування тролейбусів…

Шановні пасажири і мешканці, в розкладах руху можливі зміни, тому просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Колектив КП Черкасиелектротранс робить все можливе, щоб  охопити максимально всі райони міста і доставити всіх мешканців вчасно на свої робочі місця!

Прочитайте ще:

Залиште коментар