На вулиці Чорновола демонтують незаконний МАФ

На вулиці Чорновола демонтують незаконний МАФ

Міський голова Черкас та управління інспектування Черкаської міської ради оперативно відреагували на повідомлення про встановлення невідомої споруди, яке розпочалося за адресою Чорновола, 114/1 між п’ятиповерхівкою та магазином «Океан». Нині тривають роботи з його демонтажу.

Як розповів начальник управління інспектування Віталій Косяк, інспектор, який прибув на місце, попросив дозвільні документи на будівництво споруди. Їх йому не надали. Власник майбутнього МАФу сказав по телефону, що під’їхати зможе тільки в понеділок. Як з’ясувалося, будівництво ведеться не лише без дозвільних документів, що очевидно, бо нині в місті діє мораторій на встановлення МАФів, а й з порушенням будівельних норм, пожежної безпеки, з незаконним підключенням до комунікацій. До того ж майбутню споруду не можна навіть назвати малою архітектурною формою, оскільки її розмір не 30 м2, а близько 50 м2.

На місце конфлікту під’їхав і міський голова, який вирішив демонтувати недобудований МАФ, показавши таким чином, що практики будувати малі архітектурні форми за вихідні дні, а потім довго зволікати з їх демонтажем, в місті більше не буде.

Прочитайте ще:

Залиште коментар