На Жашківщині відібрали з незаконної оренди майже 300 га землі

На Жашківщині відібрали з незаконної оренди майже 300 га землі

Постановою Вищого господарського суду України відмовлено у задоволенні касаційної скарги одного з ТОВ Жашківщини, який протиправно використовував земельні ділянки, площею понад 280 га у Жашківському районі. Про це повідомила Уманська місцева прокуратура.

Уманською місцевою прокуратурою встановлено факт протиправної передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення у Жашківському районі площею 285 га. Зазначена земля була  надана в оренду одному з товариств без розроблення проекту землеустрою, проведення агротехнічної експертизи та державної експертизи землевпорядної документації. Крім того, орендна плата за використання земельних ділянок  встановлена без їх нормативно-грошової оцінки.

Тому, на усунення виявлених порушень, Уманською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області було заявлено позов, який 22.03.2017 року задоволено та прийнято рішення про скасування незаконного розпорядження Жашківської районної державної адміністрації про затвердження технічної документації та поновлення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 285 га, яке в подальшому залишено в силі судом апеляційної інстанції.

Не погоджуючись з рішеннями судів першої та апеляційної інстанції, відповідачем подано касаційну скаргу, яка як зазначено вище відхилена судом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар