На Жашківщині ремонтують автодорогу міжнародного значення

На Жашківщині ремонтують автодорогу міжнародного значення

На автодорозі М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі на правому проїзді (у напрямку Одеси) продовжуються роботи з поточного середнього ремонту.
Підрядною організацією ведуться роботи із демонтажу старого асфальтобетонного покриття – проводиться його фрезерування. А також розпочалися роботи із влаштування нижнього шару покриття із органо-мінеральної суміші.

Під час проведення поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 буде проведено укріплення та підсилення існуючого дорожнього одягу, укріплено узбіччя та влаштовано водовідведення з проїзної частини автодороги. Буде влаштовано новий вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, з’їзди з автодороги.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

У зв’язку з проведенням поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 Київ-Одеса, з 4 березня рух транспорту правим проїздом на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі (у напрямку Одеси) перекрито, і відбувається по лівому проїзду у реверсному режимі.
На автодорозі М-05 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги М-05 Київ-Одеса опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги М-05 Київ-Одеса зазнало значних руйнувань і потребує відповідних ремонтних робіт.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

Залиште коментар