На житло для атовців Черкащини потрібно 19 млн гривень

На житло для атовців Черкащини потрібно 19 млн гривень

З початку цього року 23 сім’ї учасників з числа інвалідів I-II групи та загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, взято на облік для поліпшення житлових умов. Потреба ж у коштах для виплати грошової компенсації становить 19 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Понад 9 млн грн для виплати компенсації на придбання житла для 11-ти сімей вже перераховані на особові банківські рахунки. Нині вони підбирають для себе житло.  Для інших 10 сімей, яких взято на облік після 1 травня, додаткові 9,9 млн грн на виплату компенсації замовлено Міністерству соціальної політики України.

– Захисники потребують нашої повсякденної уваги, – наголосив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Тож належний соціальний захист учасників АТО – поміж пріоритетних завдань влади. Нині на Черкащині маємо три обласних програми захисту бійців та їхніх родин, що містять конкретні заходи з чіткими термінами виконання. Керівники ж на місцях мають усвідомлювати свою відповідальність і важливість соціального захисту та підтримки учасників АТО, які проживають на їхній території, особливо родин загиблих, зокрема своєчасно дізнаватись про проблеми та потреби.

Залиште коментар