На Золотоніщині судитимуть бухгалтера, що завдала збитків державі на майже 400 тис гривень

На Золотоніщині судитимуть бухгалтера, що завдала збитків державі на майже 400 тис гривень

За наслідками досудового розслідування Золотоніською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до Чорнобаївського районного суду обвинувальний акт стосовно службової особи одного з комунальних підприємств Чорнобаївського району Черкаської області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Про це повідомила прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Головний бухгалтер комунального підприємства обвинувачується в неналежному виконанні своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, що призвело до незаконної оплати коштів за автомобіль спеціального призначення в сумі 387 тис. грн. на користь фізичної особи-підприємця, без фактичного отримання установою зазначеного автомобіля, внаслідок чого інтересам держави завдано збитків на вказану суму.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Прочитайте ще:

Залиште коментар