На Золотоніщині злодій викрав з перукарні майже 17 тис гривень

На Золотоніщині злодій викрав з перукарні майже 17 тис гривень

Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено 26-річного жителя Золотоніського району. Засуджений раніше притягувався до кримінальної відповідальності однак на шлях виправлення не став та скоїв новий злочин.

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В ході судового розгляду встановлено, що злодій, будучи раніше судимим за крадіжку,  маючи не зняту та не погашену судимість, на шлях виправлення та перевиховання не став та повторно  вчинив злочин проти власності.

Так, чоловік, в лютому 2017 року, перебуваючи в одному із сіл Золотоніського району, Черкаської області, з прямим умислом на незаконне заволодіння чужим майном, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, переслідуючи корисливий мотив, таємно, шляхом підбору ключа до вхідних дверей проник в приміщення перукарні, звідки здійснив крадіжку матеріальних цінностей на загальну суму 16 679,5 грн.

Дії злодія кваліфіковані за ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням у приміщення).

Суд на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив злодія до покарання у виді 3 років позбавлення волі.

На даний час вирок суду не вступив в законну силу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар