На Золотоніщині підлітки пошкодили 15 пам’ятників на кладовищі (фото, відео)

На Золотоніщині підлітки пошкодили 15 пам’ятників на кладовищі (фото, відео)

Троє неповнолітніх хлопців із Золотоніського району пошкодили 15 пам’ятників на кладовищі. Свої дії пояснити вони не змогли. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

До Золотоніського відділу поліції надійшло повідомлення, що на одному із сільських кладовищ району невідома особа пошкодила пам’ятники. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Під час огляду місця події, поліцейські нарахували 15 пошкоджених пам’ятників. За вказаним фактом Золотоніським відділом поліції було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

Під час проведення оперативних заходів в рамках відкритого кримінального провадження поліцейські встановили, що пам’ятники пошкодили троє місцевих неповнолітніх хлопців, які мешкають в даному селі. В присутності батьків підлітки зізналися у вчиненому, але чому так вчинили не пояснюють.

За вказаним фактом працівниками ювенальної превенції Золотоніського відділу поліції проводяться заходи по складанню на батьків малолітніх адміністративних матеріалів за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залиште коментар