На Золотоніщині затримали рибних браконьєрів (фото)

На Золотоніщині затримали рибних браконьєрів (фото)

10 квітня в Золотоніському районі Держекоінспекторами та поліцейськими Золотоніського ВП на “гарячому” затримано двох браконьєрів із сіткою та виловленою рибою. Про це у Facebook повідомляє начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

Незважаючи, що на даний час оголошено нерестовий період кількість бажаючих незаконно виловити рибні ресурси не зменшується.

Так, в ході оперативного відпрацювання регіону спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу та поліцейськими Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області в урочищі “Завидовське” на Кременчуцькому водосховищі, неподалік адміністративних меж села Шабельники Золотоніського району затримано двох громадян, які на човні “Лисичанка” за допомогою сітки довжиною 67 метрів вічко 35х35 мм незаконно виловили риби видів: Плітка 93 шт., Окунь 9 шт., Щука 2 шт., Лящ 2 шт., Карась 1 шт.

Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів державі завдана шкода склала 9 тисяч 95 грн. За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби в нерестовий період вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Залиште коментар