На Звенигородщині шукають “Жінку року”

На Звенигородщині шукають “Жінку року”

В рамках проведення започаткованого районною радою щорічного конкурсу «Жінка року» розпочато прийом пропозицій щодо кандидатур для визначення жінок-переможниць. 
Про це повідомив “Рідний край” з посиланням на Звенигородську районну раду.
Жінок обиратимуть за такими номінаціями:
1. «Жінка – берегиня роду» – серед багатодітних матерів району за високі почуття материнства, відповідальність, гідне виховання дітей.
2.«Відданість громаді» – серед працівників органів місцевого самоврядування за сумлінне, професійне виконання обов’язків.

3. «Земний янгол» – серед лікарів за високий професіоналізм, сумлінну працю, відданість обраній професії.

4. «Сестра милосердя » – серед медичних сестер.

5. « Кращий дошкільник» – серед працівників дошкілля, за творчу працю, професійне виконання обов’язків.

6. «Кращий педагог» – серед працівників у сфері освіти, які досягають високих показників у навчанні та вихованні підростаючого покоління, виявляють новаторство у розвитку галузі, забезпечують єдність дій закладів освіти, сім’ї та громадськості.

7. Кращий працівник культури – за талановитість, творчу наснагу, вагомий внесок у розвиток національної культури та духовності.

8. «Бізнес-леді» – серед приватних підприємців району за розвиток середнього та малого бізнесу та власників ресторанів та кафе-барів за розроблену концепцію, вишуканий асортимент меню, високу культуру обслуговування.

9. «Дбайливе серце» – серед працівників сфер соціального захисту населення, за сумлінну працю по соціальному захисту пільгових категорій громадян:

10. «Дух творчого пошуку» – серед майстринь ужитково-прикладного мистецтва за високі досягнення, збереження культури українського народу, вміння зацікавлювати підростаюче покоління творити власними руками.

11. Кращий працівник сільського господарства – за високі досягнення у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищення його ефективності.

12. «Жінка – громадський діяч» – за особистий внесок у розвиток жіночого громадського руху; за волонтерську діяльність.

Учасницями конкурсу можуть бути жінки віком від 28 років, які своєю активною діяльністю сприяють розвитку у районі державовтворення, економіки, освіти, культури тощо. Є неформальними лідерами в різних галузях життя суспільства, впливають на громадське життя району.

До змісту характеристики, крім коротких об’єктивних даних, висуваються такі вимоги:
– чітке обгрунтування переваг претендентки у даній номінації перед іншими жінками міста, району у професійній підготовці, ділових якостях, громадській діяльності;
– соціальна значущість та суспільні результати професійної і громадської діяльності претендентки. 

Для участі у конкурсі необхідно подати подання та характеристику на учасників до 23 лютого 2018 року у Звенигородську районну раду, проспект Шевченка 68, кабінет №7, тел: 2-23-33.

Прочитайте ще:

Залиште коментар