Надзвичайну ситуацію в Черкасах долали силами 42 одиниць техніки

Надзвичайну ситуацію в Черкасах долали силами 42 одиниць техніки

Сьогодні на традиційній вранішній нараді у міського голови йшлося про подолання надзвичайної ситуації, яка склалася у Черкасах упродовж останніх кількох діб. Чому вона виникла і що було зроблено, аби ліквідувати її наслідки, доповідав в.о. директора департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Танюк.

Повідомляє кореспондент “ПроГоловне

«За три доби у місті випало до 65 мм опадів, що становить 1,6 місячні норми. Висота снігового покриву становила від 25 до 60 сантиметрів при нормі 10 см. Область показала восьмий результат по Україні, – поділився він даними гідрометеоцентру. – До ліквідації надзвичайної ситуації залучалось 24 одиниці техніки КП «ЧЕЛУАШ», 12 одиниць від СУБів та 6 одиниць надало управління ДСНС. Шість бригад енергетиків Черкаського РЕМу (5 одиниць техніки та 25 осіб) намагалися відновити електропостачання»

 

Сергій Танюк ще раз пояснив, що місто залишилось без води (а деякі його райони – і без світла) через те, що на Дніпровській насосній станції трапилось дві аварії: одна 18 січня близько 12-ої години, її було ліквідовано близько 20-ої години вечора і вже майже відновили водопостачання (наповнювали резервуари водою, накачували тиск тощо), як 19 січня о п’ятій ранку трапилась друга. Обидві лінії електропередач були пошкоджені. Ремонтні роботи довелося продовжити.

Сергій Танюк подякував усім задіяним у ліквідації наслідків негоди – працівниками РЕМ та водоканалу, рятувальникам, курсантам.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар