Нагороди чемпіонату України привезли черкаські стрілки

З новими здобутками повернулася команда КДЮСШ № 2 з відкритого чемпіонату України ДЮСШ, СДЮШОР, УФ, СК серед спортсменів 1995 р.н. та молодших з кульової стрільби, що проходив 10-16 квітня 2018р. у м. Львів.

Про це пише “Чемпіон“.

Ці змагання є традиційними та проводяться раз на рік. Цього року зібралося понад 380 спортсменів з 44 спортивних шкіл, спортивних шкіл олімпійського резерву, УФК та СК. У кожній вправі велася запекла боротьба за призові місця. Черкаські стрільці, виступаючи неповним складом , вибороли 5 медалей.

Першу особисту срібну медаль в особистому заліку здобув Хроненко Максим. Змагаючись зі спортсменами, на 6 років старшими за нього, Максиму у фіналі вправи ГП-6 (пневматична гвинтівка, 60 пострілів) вдалося залишитись спокійним та завдяки ювелірній роботі  посісти 2 місце з 68 учасників, програвши лише бронзовому призеру чемпіонату Європи 2016 року.

Другим став і Омельяненко Дмитро у вправі МГ-9 (малокаліберна гвинтівка, 60 пострілів лежачи). У вправі МГ-6 (стрільба по 40 пострілів з трьох положень) він  посів 4 місце, а Хроненко М. – 7 місце серед 36 учасників. У вправі ГП-6 Омельяненко Д. був 7-им, Водоп’ян Ян – 14-м з 68 учасників.

У командному заліку команда хлопців у складі Омельяненка Д., Хроненка М. та Водоп’яна Я. посіла  2 місце у вправі МГ-6 (серед 10 команд), 3 місце у вправі МГ-9 (серед 10 команд) та 3 місце у вправі ГП-6 (серед 18 команд). Команда дівчат (Ходирєва О., Муратова А., Боєва Д.) мала більшу конкуренцію – 4 місце у вправі ГП-6 серед 18 команд та два 6-ті місця серед 13 команд у вправах МГ-6 та МГ-9.

За результатами виступу спортсменів команда КДЮСШ № 2 посіла 7 загальнокомандне місце серед 34 спортивних шкіл України, що культивують кульову стрільбу.