Нагороди чемпіонату України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму здобули черкаські спортсмени

Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму за версією федерації WBPF  4 листопада 2017 року приймало місто Київ.

Успішно на цих змаганнях продемонстрували результати своєї роботи Микола Сікачина, який виборов «бронзу» у категорії «Атлетик фізик вище 180 см». Про це повідомляє сайт “Чемпіон“.

Максим Востриков – здобув «срібло» у категорії “Атлетик фізик вище 170 см», Юлія Ворона стала бронзовою призеркою у категорії «Спортмодель вище 165 см» та Олександра Дзигал повернулась із третім місцем у категорії «Фізикмодель – юніори».