Нагороди на всеукраїнських змаганнях здобули гімнасти Черкащини

Нагороди на всеукраїнських змаганнях здобули гімнасти Черкащини

В місті Кропивницький з 19 по 23 березня 2018 року відбулися всеукраїнські змагання серед вікових груп з гімнастики спортивної та всеукраїнська гімназіада з гімнастики спортивної.

У всеукраїнських змаганнях серед вікових груп з гімнастики спортивної наші гімнасти показали чудовий результат. Перше місце у багатоборстві здобув Назар Чепурний – вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Олімпія” Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства “Україна”.

У фінальних змаганнях на окремих приладах Назар Чепурний також продемонстрував відмінні результати: вільні вправи – ІІІ місце, кінь-махи – І місце, кільця – І місце, бруси – І місце, поперечина – І місце. За результатами змагань Назар Чепурний відібрався на чемпіонат Європи серед молоді.

У вправах на колоді срібло здобула Софія Дикальчук – вихованка дитячо-юнацької спортивної школи “Спартак” Черкаської міської ради.

Добрий результат продемонстрували черкаські гімнасти на всеукраїнській гімназіаді, здобувши 2 загально-командне місце у складі: Дикальчук Софія – комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Спартак” Черкаської міської ради, Глоба Поліни, Мохно Діана, Смірнов Антон, Науменко Назарій, Чепурний Назар, Шишко Дмитро – вихованців обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Олімпія” Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства “Україна”.

В особистому заліку у гімнастичному багатоборстві перше місце посів Назар Чепурний.

У фінальних змаганнях на окремих приладах маємо також гарні результати й досягнення, серед дівчат у вправах на колоді І місце здобула Софія Дикальчук, а серед хлопців Назар Чепурний: вільні вправи – ІІ місце, кінь-махи – І місце, кільця – І місце, стрибок – ІІІ місце, бруси – І місце, поперечина – І місце, Дмитро Шишко кільця – ІІІ місце.

Прочитайте ще:

Залиште коментар