Найкращі короткометражки показуватимуть черкасцям на кінофесті

Найкращі короткометражки показуватимуть черкасцям на кінофесті

На чотири дні Черкаси перетворяться на великий кінотеатр, в якому пропонуватимуть найцікавіші сеанси для найвибагливішого глядача.

Відтак, уже незабаром, 16–19 серпня, під час ІІІ Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот» на містян і гостей фестивалю чекатимуть дві локації – кінотеатр «Україна» і Долина троянд. І там, і там відбуватимуться покази стрічок короткого метра як конкурсної, так і позаконкурсної програм, до яких увійдуть і вітчизняні фільми, і стрічки зарубіжного виробництва. Проте це – лише частина активностей фестивалю, повідомляють у прес-службі «КіноШоту».

– Цьогоріч ми трішки змінили формат проведення заходу. Так у перший день у нас буде офіційна програма відкриття, на якій ми покажемо стрічки  збірки українських короткометражних фільмів «Українська Нова Хвиля. Runaway» від Національного центру імені О. Довженка. Це будуть кращі короткометражні фільми 2017 року, – розповідає голова організаційного комітету фестивалю Вікторія Лаврентьєва. – Далі протягом трьох днів відбуватимуться покази конкурсної програми: ігрове кіно і анімація, а також досить насиченою буде позаконкурсна програма, яка зачепить багато нині актуальних і соціальних тем. А до всього, на саме закриття фестивалю, ми покажемо «100 фільмів за 100 хвилин» від Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів.

Також «КіноШот» потішить черкасців цікавими майстерками від Тернопільської кінокомісії, на яких всі охочі зможуть навчитися створювати власне кіно. Крім того, для учасників фестивалю проведуть ще низку майстер-класів і творчих зустрічей із режисерами українських короткометражок-учасниць конкурсу, а також з очільником Держкіно Пилипом Іллєнком. Тож Черкасам варто готуватися до насичених кінофестивальних днів, які ось-ось тішитимуть якістю, атмосферою і цікавими гостями з усієї України. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар