“Найкрасивішим чоловіком року” визнано Олега Винника

“Найкрасивішим чоловіком року” визнано Олега Винника

Олег Винник переміг у номінації “найкрасивіший чоловік” за версією журналу “Viva”. Натомість Оля Полякова перемогла у номінації “найкрасивіша жінка”.

Про це пише “Інфоміст” з посиланням на Viva.ua.

Черкащанин з’явився на червоній доріжці в ефектному чорному смокінгу, який доповнив стильним аксесуаром з блискучих “діамантів”.

За звання найкрасивішої жінки і найкрасивішого чоловіка 2018 року по версії читачів Viva! боролися 63 жінки і 63 чоловіки: це українські знаменитості, публічні люди, зірки спорту, кіно і театру, лідери думок, які стали ньюзмейкерами минулого року.

Протягом кількох місяців українці віддавали голоси за своїх фаворитів на сайті sk.viva.ua, а в другому етапі голосування відправляли смс. Щоб до останнього зберегти інтригу, організатори премії вирішили приховати на сайті кількість голосів. Аж до церемонії нагородження 2 лютого всі, хто стежив за подіями премії “Viva! Найкрасивіші-2018 “, навіть не здогадувався про те, хто з номінантів стане переможцями.

Нагородження відбувалося у палаці “Україна”.

До речі, серед ведучих було двоє черкащан – Володимир Остапчук і Олександр Скічко. Володаркою титулу “Мама року” за версією “Viva! Найкрасивіші” стала Катя Осадча. Спеціальні статуетки “Вибір Viva” Отримали Сергій Бабкін і фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар