Найпотужніший в області томограф запрацював відсьогодні в Третій міській лікарні

Найпотужніший в області томограф запрацював відсьогодні в Третій міській лікарні

Сьогодні у Третій міський лікарні міський голова Анатолій Бондаренко урочисто перерізав стрічку на  вході у кабінет, де встановлено новий комп’ютерний томограф, придбаний за кошти міської влади. А кошти чималі – 1 млн 750 тисяч гривень. Виділені вони були з міського бюджету за сприяння міського голови та всього депутатського корпусу, передає кореспондент “Проголовне”.

“Цього року міська влада як ніколи багато уваги приділяє медицині. З 50 млн гривень бюджету розвитку міста майже тридцять виділено на медичні потреби, зокрема, й на цей томограф. Крім того, в цій лікарні вже придабно і встанолено нові операційні столи, ортопедичні накладки для них, наркозно-дихальні апарати. В майбутньому ця лікарня, найімовірніше, стане головною в Черкаському госпітальному окрузі”, – сказав на відкритті директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

Томограф китайсько-американського виробництва. Чиновники запевняють: уся електронна “начинка” – провідних американських фірм, від китайців – лише пластмасовий корпус та зборка. Якби ж купували такий же томограф, але повністю американський, він коштував би вдвічі дорожче.

” Про цей томограф ми мріяли ще 2003 року. Але все не складалося. тепер він у нас є, і ми цьому страшенно раді. Крім того, до кінця року лікарня планує придбати ще й обладнання для ангіографії”, – поділився планами головний лікар Третьої міської лікарні Олександр Федорук.

Влада обіцяє, що обстеження на томографі буде безкоштовним для пацієнтів. Лікарі запевняють, що використовуватимуть новітнє обалднання на повну потужність – сім днів на тиждень цілодобово. За добу, до речі, на томографі можуть пройти обстеження 90 осіб.

Прочитайте ще:

Залиште коментар