“Нам є чим пишатись, і є над чим працювати”, – Анатолій Бондаренко

“Нам є чим пишатись, і є над чим працювати”, – Анатолій Бондаренко

Міський голова Черкас поспілкувався із мешканцями мікрорайону на звітній конференції КСН «Митниця». Про свої враження він написав на сторінці у фейсбук.

“Такі зустрічі – це завжди прекрасна можливість відверто говорити з людьми про проблеми міста, та разом щиро радіти успіхам наших Черкас. Тому що кожен новий інфраструктурний проект, кожен квадратний метр асфальтованої дороги, ремонт і будівництво – це спільний здобуток міської влади і мешканців.

Нам є чим пишатись, і є над чим працювати. Ми по праву можемо гордитись 230 тис кв м заасфальтованих доріг, відремонтованими пішохідними зонами, спортивними об’єктами – футбольними і баскетбольними полями, кросс-фіт майданчиками, функціональними спортивними залами, закупленою технікою для КП, що дозволяє зменшити вартість тони асфальтобетону до 700 грн замість 2500 грн, й оперативно закривати будь-які руйнування дорожнього покриття. Крім того, є успішно реалізований і надважливий для життя міста об‘єкт, який не помітний на перший погляд: будівництво самопливного напірного колектора по вулиці Гоголя і вулиці Чигиринській, включно із заміною старих азбесто-цементних труб на нові пластикові на глибині від 5 до 9 м. Водозабезпечення – це життєдіяльність і техногенна безпека всього міста, тож неприпустимо, щоб це було слабким місцем.

Попереду ще багато роботи. Основними інфраструктурними об’єктами стануть будівництво вулиці Жужоми та продовження будівництва вулиці Сумгаїтської. Ми плануємо продовжити розвивати спортивну інфраструктуру і втілити план з перетворення території колишньої тютюнової фабрики на єдиний громадсько-спортивний комплекс. Беремо на себе відповідальність за збереження міської медицини, в умовах нищівної медичної реформи. Готуємо втілення безпекових заходів, щоб прибрати загрози для життя і здоров‘я людей з черкаських вулиць: освітлення пішохідних переходів, будівництво «острівців безпеки», та давно очікувану реалізацію програми «Безпечне місто». Та багато-багато іншого.

Що стосуться окремо мікро-району Митниця, то тут першим стоїть питання дитячого садка. Наразі розглядають два варіанти: ремонт існуючого дитсадка, що частково наданий Пенсійному фонду, і будівництво нового біля вулиці Жужоми. Обидва знаходяться на стадії розробки. Проте який би проект не обрали – він відповідатиме новим будівельним нормам для комфорту і здоров’я наших дітей.

Вдячний мешканцям Митниці за теплу зустріч, небайдужість і уважність до роботи міської влади. Впевнений, що відкритий діалог і спільне бачення розвитку нашого міста – це запорука успіху. Успіху наших з вами рідних Черкас”, – зазначає Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар