Нардеп Антон Яценко став номінантом антипремії «Це яйце»

Нардеп Антон Яценко став номінантом антипремії «Це яйце»

Народний депутат від Черкащини Антон Яценко став номінантом антипремії “Це яйце” у категорії «За сексистське висловлювання». Нею 9 грудня «нагородять» публічних осіб, які вдавалися до сексистських висловлювань, а також дискримінаційні матеріали в українських медіа за 2019 рік, повідомляє “Вичерпно” із посиланням на «Zmina.info».

«Нагородження» відбудеться о 13:00 в Українському кризовому медіацентрі (Український дім Україна, вул. Хрещатик, 2).

Мажоритарник Антон Яценко номінується за те, що вдався до порівняння, принизливого для жінок. “Я не дівчина-шлюшка, а народний депутат чотирьох скликань, тож не будемо перетворювати Верховну Раду на шапіто”, – так в ефірі телеканалу “Наш” він “пояснив” свою відмову проходити перевірку на поліграфі через скандал з можливим хабарництвом у комітеті Верховної Ради.

Антипремію започаткували ГО “Жінки в медіа”, Інститут масової інформації, Центр прав людини ZMINA, ГО “Детектор медіа”, Кампанія проти сексизму в медіа та політиці “Повага”, Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Номінація покликана привернути увагу до проблеми стереотипного зображення жінок в українських ЗМІ та дискримінації за ознакою статі чи гендера, до якої вдаються українські публічні особи.

 

Залиште коментар