Народний депутат зустрілася із виборцями Черкас

Народний депутат зустрілася із виборцями Черкас

29 березня народний депутат України від фракції “Батьківщина” Олександра Кужель провела зустріч із виборцями Черкас, яка відбулася у міському Будинку культури ім.І.Кулика. Про це повідомляють в обласній організації ВО “Батьківщина”.

Під час виступу народний депутат висловила своє бачення щодо реформування медицини, зупинилася на питаннях земельного законодавства, незаконного підвищення ціни на газ для населення.

Політик розкритикувала дії нинішньої влади щодо торгівлі зброєю з країною-агресором, корупцію у владних структурах.

Олександра Кужель проаналізувала перебіг медичної реформи, яку проводить нинішня влада. І наголосила, що МОЗ на чолі з Супрун впроваджують програму скорочення населення України. Наразі МОЗ на чолі з Уляною Супрун не бореться з поширенням туберкульозу серед населення.

Окремо парламентар зупинилася на земельних питаннях. Вона наголосила, що тут «Батьківщина» займає принципову позицію й фактично зупинила розпродаж сільськогосподарських земель в Україні.

Вона переконана, що в Україні перед відкриттям ринку землі необхідно провести інвентаризацію земель. Вона звернула увагу присутніх на випадках шахрайства із землею.

«Якщо у ваших рідних є земельні паї, то вони повинні звернути увагу, щоб паї обов’язково перебували в реєстрі. Час від часу перевіряйте його, чи нічого не змінилося. Зверніть увагу, чи випадково в документі замість оренди не зазначено емфітевзис. Адже це дозволяє без згоди людини переоформити землю», – наголосила Олександра Кужель.

Залиште коментар