«Наша команда приділяє максимум уваги медичній галузі», – Бондаренко

«Наша команда приділяє максимум уваги медичній галузі», – Бондаренко

Міська влада Черкас і надалі працюватиме над тим, щоб відновлювати лікувальні заклади. Про це заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час відкриття відремонтованого терапевтичного відділення у Третій міській лікарні. Урочистості відбулися 6 лютого.

Це відділення не бачило ремонту з часу відкриття – а це було 40 років тому. Тепер тут коштом міського бюджету зроблений капітальний ремонт коридорів та палат, зроблені сучасні санвузли, закуплені нові меблі та навіть постільна білизна. На це пішло 3 млн. 896 тис.грн.

– Коли наша команда прийшла до влади, я відвідав третю міську лікарню і жахнувся. Я пропоную депутатам взяти і відремонтувати всі медичні заклади міста Черкаси. У такому стані, як зараз, вони не можуть далі перебувати. Потрібен комплексний підхід. Цю лікарню потрібно один раз взяти і відремонтувати. На жаль, немає порозуміння в цьому питанні з боку депутатського корпусу. Зрозуміло, що хочеться зробити багато речей на своїх округах, але це центр медичного округу, основна лікарня міста Черкаси, і її треба зробити взірцем. Ми вже зробили ремонт терапевтичного відділення, уронефрологічного відділення, придбали томограф і багато медичного обладнання для інших лікарень. Я переконаний, що ми і надалі будемо працювати, щоб медична галузь розвивалася в місті Черкаси, – зазначив Анатолій Бондаренко.

За його словами, підтримка галузі охорони здоров’я є пріоритетом як у роботі міського голови, так і депутатів міської ради від фракції ВО «Батьківщина», які завжди своїм голосуванням підтримують розвиток черкаської медицини.
За словами керівника медичного закладу Олександра Федорука, завдяки підтримці міського голови, виконавчого комітету та міської ради терапевтичне відділення з найгіршого перетворилося на найкраще у лікарні. Тут лікуються 60 пацієнтів, а на рік – 3,5 тисячі людей. Тепер вони зможуть покращувати своє здоров’я у комфортних умовах.

– Найголовніше, що змінилося – це загальний настрій у відділенні. Адже і працювати, і лікуватися у відремонтованому приміщенні набагато приємніше, – зазначив Федорук.

– Це одне з найважчих терапевтичних відділень у нашому місті. Люди потрапляють у сюди у невідкладних станах. І коли воно вперше за 40 років побачило капітальний ремонт, це демонструє, що міська влада повернулася обличчям до медицини, – зазначив головний медик Черкас Олег Стадник.

– Мені дуже приємно, що такі позитивні зміни відбуваються у нашому місті. Сподіваюся, що ми зможемо згодом повністю оновити цей лікувальний заклад, – зазначив заступник міського голови, куратор медичної галузі Ігор Волошин.

У найближчих планах влади стосовно Третьої лікарні – ремонт приймального відділення і операційного блоку, а також придбання вкрай необхідного ангіографа.

Залиште коментар