Наступна доба на Черкащині буде найхолоднішою

Наступна доба на Черкащині буде найхолоднішою

Зараз уся циклонічна система перемістилися на схід і Україна опинилася в її холодній тиловій частині – розпочалося ультра полярне вторгнення. Про це інформує директор обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Наступна доба буде найхолоднішою на цьому тижні. Вночі очікуються заморозки 0-5º. Імовірність нічних заморозків зберігається до 9 жовтня.

Завтра вдень вітер послабиться та змінить свій напрямок на західний, збільшиться кількість сонячних годин і температура досягне 10-12º тепла.

На повернення тепла можна розраховувати із 10 жовтня, коли повітря вдень прогріватиметься до 13-15º тепла. До того ж, в кінці цього тижня з наближенням чергового атлантичного циклону в області знов випадатимуть дощі, тому наступні вихідні будуть «грибними».

Як відомо, заморозки в цей період на Черкащині бувають досить часто -1 раз в 2-3 роки і найінтенсивнішими 6..9º морозу вони були у 2015 р.

Внаслідок похолодання у найближчі три доби середньодобова температура прогнозується нижча за +8 °С, що вимагає початку опалювального сезону.

Залиште коментар