Наступного року Черкаси прийматимуть веслувальників на човнах “Дракон”

Наступного року Черкаси прийматимуть веслувальників на човнах “Дракон”

Цими вихідними у столичному Домі футболу відбулась звітна конференція Федерації України з веслування на човнах «Дракон».

До роботи конференції разом із очільниками обласних федерацій, спортивних клубів, директорів ДЮСШ долучились представники Черкаської області – Павло Кучер, Денис Городнюк та Катерина Коваленко.

Під час заходу керівництвом Федерації проаналізовано досягнення спортсменів у 2017 році, визначено систему відбору до збірної команди України та обговорено її склад, затверджено тренерський склад збірної команди, у тому числі бригад.

Про це пише “Чемпіон“.

Наразі велика увага приділяється розвитку дитячо-юнацького спорту в регіонах. Про важливість відкриття відділень з веслування на човнах «Дракон» в системі ДЮСШ наголошував президент Федерації Валерій Моргун.

Окремо заслухано звіти та пропозиції представників регіонів щодо вищеозначених питань.

Не менш важливим питанням стало узгодження Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів на 2018 рік.

Так, віце-президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Олег Кондес відзначив роботу Черкаської області, рішенням Федерації було визначено, що у 2018 році у Черкасах відбудуться Всеукраїнські змагання із загально-фізичної підготовки серед дорослих та суддівський семінар на базі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради, а також Всеукраїнські змагання «Кубок Черкащини».

Нагадаємо, що у 2017 році спортсмени Черкащини здобули 22 медалі чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон».

Залиште коментар