Наступного року у Черкасах можуть з’явитися незвичайні скульптури

Наступного року у Черкасах можуть з’явитися незвичайні скульптури

Черкаси заслуговують на те, щоб дизайн міста відповідав туристичному призначенню. Саме тому необхідно орієнтуватися на архітектуру та дизайн інших міст України та світу загалом. Про це на нараді міської ради повідомив директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Артур Савін, передає кореспондент «Про Головне».

 «У розвитку навколишнього середовища ми передбачаємо створення естетичного вигляду міста, багатопрофільного громадського простору для спілкування, підвищення гордості черкасців за рідне місто та туристичної привабливості Черкас», – розповідає Артур Савін.

Серед пропозицій, які висунув директор департаменту архітектури, було встановлення дзеркал оригінальної форми, різноманітних скульптур, павільйонів, зон релаксу та споглядання, гойдалок, світлових інсталяцій, незвичайних лав тощо.

Також доповідач особливу увагу звернув на міський зоопарк, якому бракує відповідних пам’яток, та набережних Черкас, які здебільшого пустують. На них можна розмістити лави цікавої форми, так званий Черкаський Стоунхендж або навіть коло скейтбордистів.

«До кінця року ми зможемо вибрати найцікавіші пропозиції, які ще більше прикрасять наше місто, і сформувати кошторис», – додає Артур Савін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар