Наступної неділі відбудуться вибори в кількох ОТГ Черкащини

Наступної неділі відбудуться вибори в кількох ОТГ Черкащини

30 червня в Черкаській області відбудуться перші вибори голів та депутатів ще в трьох ОТГ: Драбівська селищна ОТГ Драбівського району (Драбівська селищна, Левченківська сільські ради), Баштечківська сільська ОТГ Жашківського району (Баштечківська, Королівська, Нагірнянська, Охматівська сільські ради), Виноградська сільська ОТГ Лисянського району (Виноградська, Вотилівська, Мар’янівська, Ріпківська, Рубаномостівська, Федюківська сільські ради).

Також відбудуться додаткові вибори депутатів (прийняті рішення про приєднання) до Ротмістрівської ОТГ Смілянського району від Ташлицької, Санжариської, Макіївської, Самгородоцької сільських рад та до Паланської ОТГ Уманського району від Юрківської сільської ради. Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку ОДА.

11 травня стартував виборчий процес (відповідно до постанов ЦВК від 22.04.2019 № 852, 853), протягом якого організовували заходи на територіальних виборчих комісіях, проводили навчання для членів цих комісій.

Після перших сесій новообрані голови та ради набудуть повноважень.

На прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом Драбівська, Баштечківська, Виноградська ОТГ перейдуть з 1 січня 2020 року. До цього часу новостворені ОТГ реорганізовуватимуть органи місцевого самоврядування формуватимуть виконкоми, плануватимуть спільний бюджет.

Залиште коментар