“Натхнення”. Виставку під такою назвою презентували в худмузеї

“Натхнення”. Виставку під такою назвою презентували в худмузеї

5 вересня 2019 року у Черкаському обласному художньому музеї презентували виставку живопису і графіки «Натхнення» Валентини Олешко. Про це інформують на сторінці закладу у фейсбук.

Квітнення садів та романтична втіха від буяння букетів у затишній оселі завжди надихають на творчість. Кожна квітка, створена природою, є неповторною, а талановита рука художника надає особливого шарму та змогу інакшого сприйняття. Така тепла жіноча ніжність та витончена майстерність черкаської художниці Валентини Олешко представлена в експозиції Черкаського обласного художнього музею.

Серед робіт пані Валентини кількісно переважають натюрморти та пейзажі. Милування та оспівування природи дає мисткині відчуття спокою та змогу зануритися в себе. Яскраві полотна художниці з ніжними тюльпанами, пишнобарвними лілійниками, трояндами, лавандою, бугенвіліями, хризантемами та півоніями наповнені м’яким світлом, яке поєднується з ефектом акварельності у живописних роботах. Пані Олешко з щирою безпосередністю фіксує красу квітів та передає через свої картини життєрадісний позитивний настрій. Приємні та безтурботні сюжети в графіці Валентини навіюють умиротворення та злагоду.

Залиште коментар