Навчально-практичний центр у Золотоніському ліцеї виготовлятиме сучасний спецодяг завдяки новому обладнанню

Навчально-практичний центр у Золотоніському ліцеї виготовлятиме сучасний спецодяг завдяки новому обладнанню

Стильний, естетичний та зручний спецодяг для працівників різних спеціальностей виготовляють у Золотоніському професійному ліцеї на Черкащині. А відтепер учні матимуть змогу підвищувати власну майстерність, завдяки нововідкритому тут навчально-практичному центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник». Проект вдалося реалізувати, залучивши кошти держбюджету в розмірі 330 тис. грн. Їх спрямували на оновлення приміщення, зокрема й необхідного для роботи обладнання. Працювали над створенням спільно з управлінням освіти  і науки Черкаської ОДА.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

“Інвестиції в освіту, як відомо, – поміж основних пріоритетів обласної влади, – каже перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – А відкриття такого центру – ще один крок до реалізації поставлених завдань, зважаючи на потребу в державі розвитку професійно-технічної освіти, затребуваності робітничих професій. Переконаний, Центр сприятиме більш зручній роботі учнів, а виготовлена тут продукція буде справді конкурентоспроможною”.

У ліцеї учні представили гостям, поміж яких освітяни, приватні підприємці, представники Служби зайнятості, Центру допомоги армії, колекцію спецодягу. Його виготовили учні під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання та викладачів швейного напрямку. Серед моделей: костюми для механізаторів, кухарів, працівників сфери обслуговування, барменів. Також спецодяг для медпрацівників, камуфльовані костюми для військових. Окремо – українські жіночі костюми.

Потому всі разом оглянули приміщення навчально-практичного центру, поспілкувалися з майстринями-випускницями, які саме виготовляли на замовлення Центру допомоги армії військові форми.

Керівник професійного закладу Костянтин Коротков водночас розповів у цілому про підготовку кваліфікованих робітників за різними професіями, а саме: трактористів-машиністів,  водіїв, кравців, кухарів, кондитерів, операторів комп’ютерного набору, мулярів, штукатурів та ін.

Найближчим часом тут планують отримати ліцензію на ще одну професію – зварювальника. За словами директора, на сьогодні в ліцеї навчається понад 300 учнів. Вони, до речі, спільно з колективом активно працюють у напрямку національно-патріотичного виховання, є активними учасниками програми «Волонтер» для АТО. Щотижня відправляють на передову сотні різних виробів кулінарної продукції, маскувальних халатів, сіток, балаклав, білизни, рукавиць та ін.

Залиште коментар