Навчальний процес призупинено в чотирьох школах Черкас

Навчальний процес призупинено в чотирьох школах Черкас

У зв’язку з негодою сьогодні відбулося засідання оперативного штабу у Черкаській міській раді. Зокрема, очільник департаменту освіти Максим Шадловський  повідомив, що навчальний процес призупинено у чотирьох школах міста, ще у 12 – закрито на карантин окремі класи.

“Маю прохання до СУБів: прочистити під’їзди до їдалень навчальних закладів. Тобто до самого закладу під’їхати можна, до їдальні підвезти продукти проблематично”, – додав він.

На засіданні прозвучала пропозиція директора департменту фінансової політики Наталії Джуган оголосити карантин в усіх навчальних закладах міста одразу, а не чекати на рішення директорів шкіл. За її словами, це могло б зекономити, наприклад, енергоносії на період складних погодних умов, тим більше, що велика кількість дітей зараз не відвідує школу – не через хворобу, а через погоду.

 

Її пропозицію підтримала директор департаменту оргзабезпечення Лілія Маліщук та керівник черкаських рятувальників Андрій Хижняк, який зауважив, що такий захід міг би розвантажити міський транспорт. Тому доречно призупинити навчання хоча на завтрашній день.

 

Остаточне рішення з цього питання буде ухвалено на засіданні виконкому, оголосив головуючий на засіданні заступник міського голови Ігор Волошин.

Прочитайте ще:

Залиште коментар