Не можна продавати землю під час війни

Не можна продавати землю під час війни

Олексій Заволокін, керівник від ВО «Батьківщина» на окрузі №197

Я вважаю аморальним той факт, що в країні, де іде війна, сьогодні у стінах парламенту не вирішується питання про захист землі, а навпаки – про її розпродаж. Адже йдеться про 72% нашої території (саме така частка сільськогосподарських земель в Україні), яку своєю кров’ю захищають наші бійці. Ніхто в світі не дозволяє продавати національне надбання під час війни.

Тим більше, що нині наполегливо лобіюється питання продажу української землі іноземцям. Я переконаний – українські чорноземи повинні належати українцям. Непрогнозований та необдуманий запуск обігу земель може призвести до незворотних катастрофічних наслідків. Нині в Україні на аграрний сектор приходиться 17% ВВП та 40% валютних надходжень. Тому не можна ризикувати і ставити цю галузь під загрозу.

Цим законом влада просто вбиває українських фермерів. Адже вони не здатні фінансово конкурувати із глобальними корпораціями, які оперують трильйонами доларів. Та й саму землю вони знищать. Належне використання, правильна сівозміна, відпочинок, екологія — порожній звук для чужих землевласників. Головне для них – швидко урвати побільше прибутку.
Це питання стосується кожного. Адже від вирішення земельного питання сьогодні залежить, хто буде господарювати на наших землях завтра!

Залиште коментар