Не всі перевізники Черкас прагнуть, щоб рух транспорту відсліковувався

Не всі перевізники Черкас прагнуть, щоб рух транспорту відсліковувався

Сьогодні черкаський програміст, автор програми Mapa magiс для громадського транспорту Віктор Євпак зустрівся з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком з проханням виступити з ініціативою та зобов’язати черкаських перевізників встановлювати у своєму транспорті трекери, які будуть відслідковувати рух транспорту, інформує “Прочерк”.

 

За словами пана Євпака, програму Mapa magiс, яку його компанія надала місту безкоштовно, не може повноцінно функціонувати в місті, бо деякі перевізники відмовляються встановлювати трекери.

Ми надаємо послугу, за яку не повинні платити, ані перевізники, ані місто, ані користувачі. Зараз ми співпрацюємо з містом Дрогобич, для них ця послуга обійдеться більш ніж 150 тисяч гривень. В Черкасах ми хочемо запровадити це абсолютно безкоштовно. Але зараз, коли деякі маршрути є, а деяких нема – це те ж саме, що у вашому будинку іноді є світло, а іноді його нема. Потрібно, аби всі перевізники встановили трекери, – наголосив Євпак.

За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, це можна зробити лише, додавши такий пункт в договір.

Також мер наголосив, що міська влада в особі міського голови буде сприяти тому, аби ця програма функціонувала.

– Ніщо так не радує місто, як щось безкоштовне, – пожартував Анатолій Васильович.

Сам же Віктор Євпак припускає, опір з боку перевізників пов’язаний з тим, що після встановлення трекерів можна буде відслідкувати рух кожної одиниці транспорту, що перевізникам може бути не вигідно.

Прочитайте ще:

Залиште коментар