Необхідно закрити всі ТРЦ, працювати мають лише аптеки та продуктові магазини, – звернення Міністра охорони здоров`я

Необхідно закрити всі ТРЦ, працювати мають лише аптеки та продуктові магазини, – звернення Міністра охорони здоров`я

“На сайті МОЗ опубліковано звернення Міністра охорони здоров’я щодо необхідності закриття закладів громадського харчування та ТРЦ, обмеження пересування всередині країни, запровадження дистанційного режиму роботи працівників, перегляду режиму роботи громадського транспорту та обмеження зборів людей у групах до 10 осіб”.

Про це повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин у фейсбук.

Цікаво, що на сайті МОЗ це звернення вже видалено.

Проте його передрукували інші сайти. Зокрема, на сайті acc.cv.ua міститься стаття під заголовком: “Я не мовчатиму”: Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець терміново звернувся до українців”.

У ній цитують звернення Ємця:
“Необхідно закривати заклади громадського харчування та ТРЦ, працювати мають лише аптеки та продуктові магазини, необхідно обмежити пересування всередині країни, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб. Лікарні мають бути негайно перепрофільовані в інфекційні, з урахуванням ситуації. Опрацьовувати необхідно тільки ургентні випадки. Всі планові заходи скасувати та направити всі ресурси на підготовку до боротьби з інфекцією. Крім цього, МОЗ активно збирає найкращих епідеміологів України та включає їх до складу Оперативного штабу, щоб ми могли ще швидше реагувати на нові виклики, які перед нами ставить епідемія. Читайте також: Надзвичайна ситуація: що це означає для буковинців Закликаю всіх українців не бути легковажними. Це той час, коли необхідно не панікувати, а мобілізуватися, зібрати всі сили та допомогти собі, своїм близьким та своїм співгромадянам. Зараз ще є можливість не допустити жахливої трагедії на території всієї України. Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективніший спосіб попередження поширення хвороби. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких”.

З цього приводу у Черкасах сьогодні на 10.00 скликають термінове засідання комісії з питань наддзвичайних ситуацій та техногенної безпеки, а також позачергову сесію міськради.

Міський голова Анатолій Бондаренко записав термінове звернення до жителів міста.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Неділя, 15 березня 2020 р.

 

Залиште коментар