Неповнолітній смілянин пограбував однолітка

Неповнолітній смілянин пограбував однолітка

Грабіжником виявився неповнолітній мешканець Смілянськогорайону. Йому оголошено про підозру у вчиненні кримінальногоправопорушення передбаченого частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України.

До смілянських правоохоронців звернулась 37-річна місцева мешканка з повідомленням, що на одній з вулиць міста у її 17-річного сина невідомийвідкрито заволодів мобільним телефоном.

Під час оперативно-розшукових дій та переглянувши камеривідеоспостереження, правоохоронцями було встановлено особу грабіжника. Ним виявився 17-річний мешканець Смілянського району, який навчається в міському профтехучилищі. Його було відвідано поліцейськими за місцемпроживання та запрошено для спілкування до відділу поліції.

У скоєному правопорушенні хлопець зізнався, та повідомив, що телефонпродав за 300 гривень знайомому, а на виручені гроші купив наркотик – канабіс, який потім вжив.

Неповнолітньому злочинцю оголошено про підозру у вчиненні кримінальногоправопорушення передбаченого частиною 1 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. За дане діяння хлопцеві загрожуєпозбавленням волі на строк до чотирьох років.

 

Сектор комунікації в Черкаській області

Прочитайте ще:

Залиште коментар