Незаконне виготовлення й збут алкоголю припинили на Черкащині

Незаконне виготовлення й збут алкоголю припинили на Черкащині

На Черкащині припинили незаконне виготовлення й збут алкогольних напоїв, небезпечних для життя та здоров’я людей, повідомляє УНН-Центр із посиланням на прокуратуру.

У ході досудового розслідування проведено 13 обшуків у приміщеннях та автомобілях, які використовувалися для виготовлення, зберігання та транспортування незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

За результатами обшуків виявлено та вилучено більш, ніж 2500 літрів незаконно виготовленого алкоголю, також припинено діяльність підпільного цеху з його виготовлення.

Наразі триває досудове розслідування, спрямоване на повне, всебічне та неупереджене з’ясування усіх обставин події, встановлення повного кола осіб, причетних до незаконної діяльності.

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 та ч.3 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар