Німецький досвід з енергозбереження переймали черкащани

Німецький досвід з енергозбереження переймали черкащани

Про роботу міських комунальних підприємств коротко доповів учасникам зустрічі керівник відділу комунальних послуг Норберт Кашек, повідомляє Черкаська РДА. Він зазначив, що в місті Гота нараховується біля 900 малих підприємств, які займаються енергозабезпеченням. Ці підприємства є прибутковими.

Річний товарооборот таких підприємств становить 6,0 млн. євро за рік. В Німеччині є ринок газу та електроенергії. Тільки у місті Гота працює близько 150 продавців газу та електроенергії. Але на думку німецького фахівця, це дуже складний та кропіткий процес, до якого йшли не один рік.

Муніципальні підприємства в свій розвиток за рік вкладають близько 3 — 4 млн. євро.

Разом з керівниками району, працівниками виконавчого апарату районної ради, керівниками комунальних підприємств районної ради та керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації обговорили презентаційні матеріали охорони навколишнього середовища.

В місті Гота розроблено план дій з охорони клімату та навколишнього природного середовища за моделлю сталого економічного розвитку. В найближчі 5 років Німеччина планує відмовитися від атомної енергетики, а через 10 років від вугілля, перейшовши на відновлювальну енергетику, таку як сонячна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар