Норвезька компанія планує запустити на Черкащині дві сонячні електростанції

Норвезька компанія планує запустити на Черкащині дві сонячні електростанції

 Компанія Scatec Solar (Норвегія) планує в 2019 році запустити в Черкаській області дві сонячні електростанції (СЕС) загальною потужністю 80 МВт. Загалом Scatec Solar планує реалізувати в Україні від 7 до 10 проектів загальною потужністю від 200 до 300 МВт.

Про це з посиланням на сторінку в соціальній мережі Facebook віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва повідомив УНІАН.

“Сьогодні (2 червня) зустрівся з норвезької Scatec Solar, яка планує побудувати в Черкаській області два комплекси сонячних електростанцій загальною потужністю 80 МВт. Будуватимуть в 2018 році, а в 2019 планується запустити станції в роботу”, – написав він.

Кубів додав, що загалом компанія планує побудувати в Україні від 7 до 10 проектів загальною потужністю від 200 до 300 мВт і вартістю від 200 до 300 мільйонів євро.

Також у повідомленні зазначено, що обидві сторони домовилися розробити спільні українсько-норвезькі освітні програми для вузької спеціалізації молодих українських фахівців у сфері “зеленої” енергетики.

Компанія Scatec Solar, за інформацією на сайті, розробляє, будує, володіє, експлуатує і обслуговує СЕС. Станом на 2 липня, компанія виробляє електрику від 322 МВт СЕС в Чехії, Південній Африці, Руанді, Гондурасі і Йорданії і ще 1092 МВт знаходяться в стадії будівництва.

Залиште коментар