Нове футбольне поле отримали в подарунок учні школи № 32

Нове футбольне поле отримали в подарунок учні школи № 32

До Дня знань учні черкаської загальноосвітньої школи № 32 отримали у подарунок нове футбольне поле – зі штучним покриттям та місцями для глядачів, передає кореспондент «Проголовне».

Майданчик будували протягом літа. На жаль, глядацькі місця навіть встигли пошкодити вандали, але до сьогодні вже все було знову відремонтоване. На урочисте відкриття збудованого коштом міської ради футбольного поля приїхали почесні гості – міський голова Анатолій Бондаренко, його заступник Ігор Коломоєць, депутати Черкаської міської ради Роман Діскант, Юрій Тренкін та депутат обласної ради Роман Буданцев.

Міському голові випала честь не лише розрізати символічну стрічку, а й ввести у гру м’яч у першій товариській грі на цьому майданчику між збірними командами учнів та вчителів школи. Примітно, що на воротях при цьому стояв директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.  Голу не було, але гра вдалася.

Депутати прийшли на свято не з порожніми руками: сітки з м’ячами були в руках мало не у кожного з них. А екс-депутат, а тепер меценат і громадський діяч Араїк Мкртчян навіть розповів усім присутнім, що живе поруч зі школою і на початку 90-х років сам мало не щовечора ганяв м’яча на цьому ж місці, щоправда, геть не обладнаному для гри. Тепер же сподівається пограти на новому полі.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин принагідно повідомив, що протягом літа нові футбольні поля отримали три школи міста – № 28, №30 і № 32, а в школі № 17 було відреставровано покриття футбольного майданчику.

Вже розпочато роботи зі спорудження аналогічних спортивних споруд у школах № 10, 12, 13 та гімназії № 31.

Залиште коментар