Нові подробиці смерті дитини в дендропарку “Софіївка”

Нові подробиці смерті дитини в дендропарку “Софіївка”

12-річний Руслан Непотенко загинув в уманському дендропарку “Софіївка”, що на Черкащині. Із двома друзями хотів покататися на неробочій канатній дорозі. Взяли із собою мотузки й карабіни, щоб прикріпитися до металевих тросів. Про це повідомляє “Народна Правда”.

Першим поліз Руслан. На висоті завис. Спробував звільнитись, але мотузки стисли йому тіло. Почав задихатися. Один із товаришів викликав рятувальників. Інший намагався допомогти і теж застряв. Його забрали в реанімацію.

Руслан Непотенко навчався в сьомому класі уманської школи №11.

— Він був життєрадісним, активним хлопчиком. Любив гуманітарні предмети. Жив із мамою, сестрою і вітчимом. Зі слів Руслана знаю, що його рідний батько був у АТО. Сім’я хороша, діти доглянуті. Батьки їм багато уваги приділяли, цікавилися навчанням. Але в підлітків зараз такий вік, коли хочуть себе десь випробувати. Тому так сталося, — розповідає класний керівник Світлана Чернишевська, 52 роки. — На стілець Руслана в класі ніхто не сідає. Діти шоковані. Я і психолог постійно говоримо з ними.

— У мене світ рухнув після смерті сина. Вся сім’я на заспокійливих, — говорить 42-річна Тетяна Черненко, мати Руслана. — Атракціон не працює з жовтня. Його власники спорядження не забрали. Навіть у договорі не було вказано, що зобов’язані це зробити. Ми були на тому місці. Один трос між дерев обірваний, але інші досі висять. Ніхто нічого не прибирає. Хлопчики полюбляють такі речі, хочуть екстриму. Карабіни і мотузки можна купити в будь-якому магазині. Найбільший страх, що діти продовжують там лазити. За такими речами має бути контроль.

Загибель школяра розслідують як умисне вбивство та службове недбальство працівників дендропарку “Софіївка”.

Нагадаємо, в  Умані Черкаської області у відомому дендропарку “Софіївка” дитячі розваги завершилися жахливою смертю 12-річного хлопця. Школярі, гуляючи по парку, вирішили скористатися неробочою канатною дорогою. Двоє хлопців заплуталися в мотузках і почали задихатися.

Прочитайте ще:

Залиште коментар