Новий департамент муніципальної інфраструктури займатиметься капітальним ремонтом доріг і тротуарів, – Бондаренко

Новий департамент муніципальної інфраструктури займатиметься капітальним ремонтом доріг і тротуарів, – Бондаренко

Вчора, під час брифінгу, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко анонсував появу нового департаменту у Черкаські міській раді. Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.

Незабаром у ЧМР з’явиться новий департамент – муніципальної інфраструктури. Його основні повноваження –  капітальний ремонт доріг і тротуарів. У структуру новоствореного департаменту входитиме і муніципальна інспекція. З огляду на майбутнє реформування структури виконавчих органів Черкаської міської ради, відповідні зміни торкнуться існуючих донині департаменту житлово-комунального комплексу та департаменту економіки  та розвитку, де планується скорочення кількості працівників.

Міська влада поступово відходить від тендерного комітету, передаючи функції із закупівлі товарів і послуг на департаменти Черкаської міської ради. Тому розформовуємо і скорочуємо відділ розвитку конкуренції. Крім цього, відбудуться й кадрові зміни з оптимізацією штатної чисельності працівників  департаменту економіки та розвитку. На сьогоднішній день чиновники Черкаської міської ради отримують гідну заробітну плату і повинні відпрацьовувати її у повному обсязі, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко сьогодні на брифінгу для журналістів.

Артем Ківак

 

Залиште коментар