Новий склад виконкому не прийнято

Новий склад виконкому не прийнято

Депутати Черкаської міської ради не прийняли на сесії новий склад виконкому. За проект рішення, що вніс міський голова Анатолій Бондаренко висловилося 18 обранців, ще 22 – утрималися, один був проти. Таким чином, Черкаська міська рада нині лишається без виконавчого органу, а міський голова – без заступників.

Передає кореспондент «ПроГоловне».

Від початку міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що хоче скоротити кількість своїх заступників – з шести до двох. Цю заяву зустріли схвальними вигуками містяни, що прийшли на сьогоднішнє засідання сесії міськради. За підрахунками міського голови, тільки на зарплаті заступників міський бюджет у цьому випадку міг би зекономити близько 2,8 млн гривень.

Назвав він і кандидатури – Миколу Шкарабуру та Світлану Івінську.

До складу ж виконкому, окрім себе, секретаря міськради Олександра Радуцького та цих двох заступників, запропонував включити людей без жодних політичних прив’язок, представників громадськості – батька загиблого в АТО героя Сергія Амброса, «кіборга» Віктора Черниша, представника перевізників Бориса Марченка, журналістку Анну Васільєву та двократного чемпіона параолімпійських ігор Антона Скачкова.

Зауважимо, що цей склад виконкому був би значно меншим за попередній – тільки 9 осіб, а не 13.

Проте представники ВО «Свобода» одразу заявили про те, що голосувати за будь-який склад виконкому вони не будуть, не висуватимуть жодних кандидатур і нікого не підтримуватимуть. У такий спосіб вони зняли з себе відповідальність за будь-яке рішення і за роботу виконкому.

Зрештою депутати проголосували взагалі за відхилення цього проекту рішення. Місто залишається нині  без цього виконавчого органу, оскільки попередній склад виконкому закінчив свої повноваження 16 січня.

Прочитайте ще:

Залиште коментар