Новий простір для молоді з’явився у Черкасах

Новий простір для молоді з’явився у Черкасах

Ambros Hub – таку назву має нова молодіжна платформа, яку відкрили у Черкасах у приміщенні колишньої тютюнової фабрики. На створення цього творчого простору з міського бюджету витратили близько 700 тис.грн.

Як зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, за ці кошти був зроблений ремонт, а внутрішнє оздоблення робили вже коштами громадських організацій.

– Мрію, що тут буде збиратися патріотично налаштована молодь, яка хоче змінити життя нашого міста на краще, і сприятиме цим змінам, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Молодіжний простір отримав назву на честь Сергія Амброса, черкаського хлопця, який загинув чотири роки тому, під час боїв «Азову» за селище Широкіно.
На заході був присутній батько героя, Сергій Амброс, який є членом черкаського міськвиконкому.

– Я дуже вдячний міській владі, міському голові Анатолію Бондаренку і усім тим, хто доклав зусиль до створення цього місця. Це чудова данина пам’яті про Сергія. Також сподіваюся, що Ambros HUB допоможе витягти нашу молодь з вулиць, – зазначив Сергій Амброс.

Зала розрахована приблизно на 150 місць і розділена на дві зони: зона відпочинку і конференц-зала. Як повідомив голова Нацкорпусу Черкащини Дмитро Кухарчук, тут планується проведення різних лекцій, зустрічей, культурно-просвітницьких заходів та інтелектуального відпочинку для молоді.

Наприкінці заходу учасники заклали капсулу часу на 10 років з посланнями до прийдешніх поколінь та подивилися фільм про Сергія Амброса.

Відкриття Ambros Hub у Черкасах.

Опубліковано ПроГоловне Понеділок, 18 лютого 2019 р.

Залиште коментар