“Обіймашки”: на вулицях Черкас перехожих обіймали рятувальники (відео)

“Обіймашки”: на вулицях Черкас перехожих обіймали рятувальники (відео)

Оригінальну акцію влаштували черкаські рятувальники. Вони вирішили привітати черкасців із Міжнародним днем обіймів. Просто на вулицях вони підходили до перехожих і пропонували обійнятися.

“День обіймів – одне з найбільш незвичайних свят в календарі. Воно з’явилося порівняно недавно, але вже встигло завоювати популярність у всьому світі. Під час обіймів ми обмінюємося не тільки душевним теплом, показуємо свою прихильність і щирі почуття, але також отримуємо величезну користь для здоров’я.

Рятувальники Черкащини теж долучилися до цього теплого свята та подарували свої «обійми безпеки» черкащанам, а натомість отримали обійми вдячності!

Тож, обніміться, бо ми того варті!”, – зазначають в управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Міжнародний день обіймів

Доброго ранку, друзі! Вітаємо Вас із початком робочого тижня та Міжнародним днем обіймів!День обіймів – одне з найбільш незвичайних свят в календарі. Воно з'явилося порівняно недавно, але вже встигло завоювати популярність у всьому світі. Під час обіймів ми обмінюємося не тільки душевним теплом, показуємо свою прихильність і щирі почуття, але також отримуємо величезну користь для здоров'я.Рятувальники Черкащини теж долучилися до цього теплого свята та подарували свої «обійми безпеки» черкащанкам, а натомість отримали обійми вдячності!Тож, обніміться, бо ми того варті!

Опубліковано Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Неділя, 20 січня 2019 р.

Залиште коментар