Обласне керівництво зустрілося з Послом Німеччини в Україні

Обласне керівництво зустрілося з Послом Німеччини в Україні

19 липня 2018 року у приміщенні Будинку рад відбулася зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Вольфгангом Райхелем щодо обговорення перспектив розвитку українсько-німецьких відносин в Черкаській області.

Про це повідомила прес-служба Черкаської обласної ради.

У зустрічі з боку влади Черкащини взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, його заступники – Ярослав Березань і Костянтин Омаргалієв та депутат обласної ради, керівник депутатської групи «Територія справедливості» в обласній раді Олександр Рибченко.

Ернеста Райхеля було ознайомлено зі станом справ на Черкащині щодо соціально-економічного розвитку, реалізації започаткованих в країні реформ, зокрема, децентралізації органів влади та утворення об’єднаних громад, залучення іноземних інвестицій та стану міжрегіонального співробітництва Черкаської області з містами Німеччини, співпраці у сферах культури, освіти, спорту, охорони навколишнього середовища, туризму та інше.

У свою чергу пан Посол розповів про основні питання, якими він займається в Україні та підкреслив, що Німеччина зацікавлена у проведенні реформ та створенні безпечного середовища для інвестицій в Україні, а також продовженні співпраці як між окремими регіонами, так і державами в цілому.

Відбувся обмін думками і пропозиціями щодо напрацювання в майбутньому спільних проектів та ініціатив з багатьох інших питань.

Залиште коментар