Обласні депутати-“батьківщинівці” працюють задля розвитку Черкащини (звіт)

Обласні депутати-“батьківщинівці” працюють задля розвитку Черкащини (звіт)

Минув ще один рік роботи депутатської фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді. Протягом 2018 року кожен із 12 депутатів-«батьківщинівців» докладав максимум зусиль, аби на його окрузі змінилися на краще умови навчання та виховання дітей у школах, дитячих садочках, покращилася матеріальна база у медичних установах, закладах культури, з’явилися дитячі та спортивні майданчики у районних центрах та сільській місцевості.

Голова фракції «Батьківщина» Михайло Мушієк переконаний, що саме від результатів роботи кожного місцевого депутата починаються глобальні зміни в країні. Тому депутатська діяльність партійців була результативною та охоплювала різні напрямки.

Депутати від «Батьківщини» брали активну участь у засіданнях обласної ради та постійних комісій. Ними подано десятки депутатських запитів та звернень, які стосувалися важливих питань місцевого та державного рівня. Зокрема, партійці ініціювали звернення депутатів Черкаської обласної ради до керівництва країни щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Також депутати від «Батьківщини» проголосували за звернення до Президента України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Регулярно проводилися засідання депутатської фракції, де обговорювалися не лише питання, винесені на розгляд сесії обласної ради, а й позиції щодо подій у державі та суспільно важливих питань регіону.

Ініціативи фракції, які спрямовані на розвиток Черкащини, підтримує голова обласної парторганізації ВО
«Батьківщина» Анатолій Бондаренко. Він неодноразово брав участь у засіданнях фракції та пленарних засіданнях сесії облради.

У 2018 році «батькіщинівці» продовжували виконання своїх передвиборних програм. Про результати своєї депутатської діяльності за 2018 рік та здобутки фракції для усієї області кожен депутат прозвітував на своєму окрузі. Під час звітів жителі дали високу оцінку роботі «батьківщинівців», внесли свої пропозиції та разом з депутатами намітили плани на 2019 рік.

Конкретні справи замість порожніх гасел

Саме так можна охарактеризувати діяльність депутата Черкаської обласної ради, голови депутатської фракції «Батьківщина» Михайла Мушієка. Він завжди активно сприяє вирішенню проблемних питань виборців свого округу, зокрема щодо медичного забезпечення, розвитку культури, освітньої галузі та інших.

Відчуваючи реальну підтримку, громада Лисянського району неодноразово обирає Михайла Мушієка депутатом обласної ради. Адже за роки депутатської діяльності М.Мушієка жителі Лисянщини переконалися, що його слово не розходиться з ділом.

Депутат приділяє велику увагу вирішенню екологічних проблем району. Розуміючи важливість цих питань, він підтримав програму облради щодо здійснення природоохоронних заходів у Черкаській області, на які з обласного бюджету у 2018 році виділено понад 1 млн 805 тис грн.

З ініціативи «батьківщинівця» минулого року у с.Журжинці був очищений ставок. На цю справу завдяки партійцю із місцевого бюджету виділили близько 700 тис. грн.

У вересні 2018 року Михайло Мушієк звертає увагу депутатів обласної ради на екологічну проблему, що сталася на річці Рось (Корсунь-Шевченківський район), де відбулася масова загибель риби. Він озвучив звернення від ініціативної групи «Рось», в якому громада Корсунщини просить депутатів облради призначити екологічну експертизу стану Корсунського та Стеблівського водосховищ для подолання наслідків мору риби та інших водних організмів та запобіганню подібних випадків у майбутньому.

У Журжинецький Будинок культури минулого року придбано цифрове піаніно «Yamaha» з активною колонкою вартістю 17 тис. грн., мультимедійний проектор (22 тис. грн.), а також музичний інструмент (30 тис. грн.).

Для покращення медичного обслуговування у селах району з ініціативи М.Мушієка у Петрівсько-Гутянський фельдшерсько-акушерський пункт придбали сучасний триканальний портативний електрокардіограф вартістю 17 тис.грн.

Вагоме місце у переліку конкретних справ депутата займають питання освітньої галузі. Завдяки партійцю у Журжинецьку філію Лисянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія-ДНЗ» придбано інтерактивну дошку (16 тис.грн) та дошку комбіновану на п’ять робочих поверхонь (3 тис.грн).

Михайло Мушієк переконаний, що депутати завжди повинні максимально проявляти турботу про дітей. З його ініціативи в с.Почапинці придбано обладнання для дитячого майданчика вартістю 75 тис.грн.

Як обласний депутат, він щовівторка та щочетверга проводить особистий прийом громадян в обласному центрі, а під час перебування у районах області – зустрічі з жителями округу.

Михайло Мушієк є членом постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Він активно працює з колегами по фракції.

«Ми всі маємо бути зацікавлені в результаті нашої роботи. Саме цього від нас чекають люди. Тому я виступаю за конструктивний діалог, за те, щоб разом вирішувати найгостріші питання і таким чином розбудовувати Черкащину», – сказав Михайло Мушієк.

Як керівник фракції та перший заступник голови Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Михайло Мушієк також координує роботу районних і міських партосередків, депутатських фракцій та груп від «Батьківщини» у радах різних рівнів.

Наталія Кравцова: завдання депутата – системна праця із розв’язання проблем округу

Будучи депутатом уже впродовж 13 років, Наталія Кравцова розуміє, що будь-яку проблему можна вирішити, лише якщо є співпраця з жителями округу. Тому вона приділяє велику увагу зустрічам зі смілянами.

«Спілкуючись із жителями, вчасно дізнаєшся про нагальні проблеми округу, маєш змогу порадитися та намітити необхідні заходи для їх вирішення», – зазначила Налія Кравцова.

У 2018 році депутат вирішила чимало проблем виборців. За її сприяння із обласного бюджету виділено 120 тис. грн на ремонт даху Холоднянського будинку культури, 100 тис.грн на поточний ремонт Смілянської районної лікарні ім.Софії Бобринської, а також 130 тис грн на поточний ремонт Голов’ятинської загальноосвітньої школи.

Нагальну проблему вдалося вирішити для жителів сіл Сунки та Мала Смілянка, городи яких постійно підтоплювалися від місцевого ставка. Наталія Кравцова ініціювала в обласній раді виділення 300 тис.грн на проведення заходів захисту від підтоплення цих територій.

Виборці знають Наталію Кравцову, як людину доброзичливу, небайдужу до чужої біди. Минулого року нею надана грошова допомога на лікування 42-м жителям Смілянського району.

Не забуває депутат і найменших жителів Смілянщини. Зі щирими вітаннями та солодкими подарунками напередодні Нового року Наталія Кравцова відвідала дітей дошкільних навчальних закладів району, а також малозабезпечені сім’ї. А для школярів м.Сміли депутат допомагала пізнавати Черкащину – організовувала екскурсії на Чигиринщину та до Холодного Яру.

Віталій Чен: депутат повинен працювати в інтересах виборців

Проблеми свого округу Віталій Чен знає достеменно. Перш ніж щось зробити, депутат досліджує суть питання, його тонкощі, зустрічається і радиться з людьми. Тому протягом 2018 року йому вдалося вирішити чимало проблемних питань округу.

Особлива увага «батьківщинівцем» приділялася вирішенню проблем освітньої галузі. Так, за його сприяння у 2018 році проведено поточний ремонт будівлі (заміна вікон на металопластикові) у Геронимівській загальноосвітній школі, на що було виділено 50 тис. грн коштів обласного бюджету.

Для Мошнівської загальноосвітньої школи було придбано три телевізори на загальну суму 50 тис.грн.

Крім цього, Віталій Чен звернув увагу на питання утримання культурної інфраструктури села Свидівок. Зокрема, минулого року депутат допоміг у придбанні сценічних костюмів для молодшої танцювальної групи танцювального колективу «Свидівчанка», на що використано 20 тис.грн.

«У своїй депутатській роботі я прагну гідно представляти і відстоювати інтереси виборців свого округу, сприяти прийняттю на сесіях обласної ради рішень, спрямованих на реалізацію їх звернень і пропозицій», – наголошує Віталій Чен.

Микола Авраменко: головне – не зупинятись на досягнутому

Жодна проблема округу, де балотувався Микола Авраменко, не залишається поза увагою депутата облради. Завдяки «батьківщинівцю» на Чорнобаївщині ремонтуються і утримуються медичні заклади, підтримується діяльність сільських клубів, впорядковуються зони відпочинку, розвиваються спортивні установи.

Та все ж пріоритетом у діяльності депутата залишається вирішення проблем освітньої галузі. У 2018 році Миколі Авраменку вдалося покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів округу. Так, для Малобурімської загальноосвітньої школи вдалося придбати багатофункціональний принтер та ноутбук загальною вартістю 15 тис. грн, багатофункціональний принтер для Великобурімської школи (10 тис. грн). Крім цього, на покращення матеріально-технічної бази Вереміївського НВК «ДНЗ–ЗОШ I-III ступенів» завдяки «батьківщинівцю» із обласного бюджету виділено 30 тис. грн, для Великобурімської загальноосвітньої школи – 15 тис.грн.

У приміщенні Лівобережної станції швидкої медичної допомоги пункт постійного базування бригад ШМД с.Лящівка та с.Вереміївка минулого року завдяки депутату від «Батьківщини» з’явилися нові меблі.

40 тис.грн партійцю вдалося залучити для придбання спортивного інвентарю для Чорнобаївського спортивно-оздоровчого комплексу.

Звертає увагу М.Авраменко і на питання благоустрою території населених пунктів округу. За його ініціативи виділено 30 тис. грн для впорядкування центрального парку с. Хрестителево.

За рахунок коштів депутатського фонду 2018 року Миколою Авраменком виділено грошову допомогу жителям Чорнобаївського району для лікування та вирішення соціально-побутових проблем на загальну суму 30 тис.грн.

Віктор Бойко: головне у моїй роботі – проста людина

Депутатська діяльність Віктора Бойка спрямована на захист інтересів громади м.Ватутіне. Серед пріоритетних питань, яким депутат приділяв увагу у 2018 році, – підтримка і розвиток освітянської галузі міста. Так, з його ініціативи минулого року було виділено 28 тис. грн на заміну дверей центрального входу на нові енергозберігаючі у Ватутінському дошкільному навчальному закладі №11 «Теремок».

Крім цього, за сприяння Віктора Бойка для місцевого ДНЗ №6 «Світлячок» придбано кухонну електричну плиту (11,6 тис.грн), для ДНЗ№7 «Сонечко», направлено 13,5 тис.грн на заміну старих вікон на енергозберігаючі.

Минулого року Ватутінська ДЮШС змогла відремонтувати роздягальню школи та туалет. Адже з ініціативи «батьківщинівця» на придбання необхідних будівельних матеріалів з обласного бюджету виділили 25 тис.грн. Також депутат подбав, аби господарська група місцевого відділу освіти змогла придбати бензокосу (5,9 тис.грн).

Одним з напрямків депутатської діяльності Віктора Бойка є сприяння розвитку медичної галузі громади. Відтак завдяки «батьківщинівцю» минулого року для ватутінського Центру первинної медико-санітарної допомоги придбано портативний кардіоіраф (40 тис.грн), чотири пульсоксиметри (3 тис.грн), два небулайзери (5 тис.грн), експрес-аналіз крові (18 тис.грн). Така допомога сприятиме кращому діагностичному обстеженню місцевих мешканців.

Віктор Бойко намагається допомогти кожному, хто до нього звертається. Як зазначив депутат, головним в його депутатській роботі завжди буде проста людина. За його сприяння понад 24 тис. грн виділено на допомогу онкохворим дітям та дорослим.

Крім цього, депутатом надана персональна фінансова допомога на лікування хворих, на загальноміські заходи та на потреби округу на загальну суму 150 тис. грн.

Віктор Вусик вирішує конкретні проблеми округу

Діяльність депутата Черкаської обласної ради Віктора Вусика спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці. Він бере активну участь у сесіях Жашківської міської та районної рад.

Протягом 2018 року депутат сприяв вирішенню проблемних питань виборців, покращенню соціальної інфраструктури новоствореної Жашківської громади та району, всіляко намагається протидіяти зловживанню службовим становищем посадовцями району.

Чільну увагу Віктор Вусик приділяє вирішенню освітніх проблем району. За його сприяння у 2018 р. з обласного бюджету виділено 1,5 млн грн на придбання шкільного автобуса для Жашківської ОТГ, 150 тис.грн – для облаштування штучного покриття футбольного поля у Жашківській спеціалізованій школі №1. Для цього ж навчального закладу на поліпшення матеріально-технічного забезпечення з особистого депутатського фонду виплачено 50 тис.грн.

Важливий напрямок роботи – медицина. Для Віктора Вусика, як депутата обласної ради, першочерговим є безпосередній вплив на підвищення якості медичної допомоги у лікувальних закладах району. Так, з ініціативи депутата для поліпшення матеріально-технічного забезпечення терапевтичного відділення Жашківської центральної районної лікарні з особистого фонду депутата виплачено 60 тис.грн, а для вирішення нагальних питань дитячої консультації районного Центру первинної медико-санітарної допомоги – 20 тис.грн.

Депутат прекрасно розуміє важливість культурно-духовного розвитку регіону. Тому завжди поспішає допомогти у збереженні, відбудові закладів культури району та підтримці творчих людей. У 2018 році для поліпшення матеріально-технічного забезпечення Литвинівського сільського будинку культури із депутатського фонду виділено 30 тис.грн, для поліпшення матеріально-технічного забезпечення Леміщиського будинку культури – 20 тис.грн.

Як справжній господарник, Віктор Вусик переймається вирішенням комунальних проблем Жашківщини. З його ініціативи у 2018 році на ремонт доріг с.Леміщиха – с.Олекасндрівка із обласного бюджету виділено 3,7 млн грн. Посприяв він і у придбанні сміттєвих баків та автомобіля для вивезення сміття для Жашківської ОТГ, на що витрачено 3,6 млн грн бюджетних коштів.

Депутат завжди намагається робити щось важливе та корисне для людей. Ось і минулого року він з особистого депутатського фонду виплатив понад 23 тис. грн матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.

Депутатська робота вимагає багато часу, енергії та зусиль. Віктор Вусик допомагає людям за покликом душі і серця. Чимало добрих справ для Жашківщини депутатом здійснено за рахунок власних коштів. Так, у 2018 році Віктор Вусик профінансував утримання лікаря-стоматолога в с.Леміщиха (18 тис.грн), допоміг в ремонті лікарні м.Жашкова (3 тис.грн), виділив кошти на ремонт
польових доріг Жашківського району на загальну суму 25 тис. грн, ямковий ремонт доріг с.Олександрівка – м.Жашків (20 тис.грн), надав допомогу в ремонті школи №3 м.Жашків (3 тис.грн), виділив 60 000 грн на матеріальну допомогу та лікування громадян.

Усіх добрих справ В.Вусика не перелічити. Він і надалі планує проводити свою депутатську діяльність в інтересах виборців.

Депутат, який працює для людей

Пріоритетними питаннями депутатської діяльності Віктора Гончаренка є і буде збереження українського села та захист селян, відстоювання їх прав та інтересів. Він постійно і активно проводить роботу з громадськістю, не лише на своєму виборчому окрузі, а і по всій області, оскільки є Першим Віце-президентом АФЗУ та головою Асоціації фермерів та приватних землевласників Черкаської області. Його особиста позиція повністю співпадає з позицією партії ВО «Батьківщина».

Один із важливих напрямків діяльності депутата – вирішення освітніх проблем Золотоніщини. Його допомога дітям і педагогам – не одноразові акції, а постійна турбота та підтримка у вирішенні різноманітних проблем навчальних закладів. Минулого року за його пропозиції в обласному бюджеті було передбачено фінансування освітніх об’єктів Золотоніського району майже на 150 тис.грн. Як результат для Гладківщинського НВК для використання у навчанні першокласників за новою програмою придбано телевізор та принтер на загальну суму 13,7 тис.грн. Також придбано телевізори для Шабельниківського НВК (11,3 тис.грн). Для Софіївського, Калениківського, Броварківського, Богданівського, Подільського освітніх закладів придбано телевізори для навчальних цілей по 10,7 тис.грн кожен.

Депутат від «Батьківщини» все зробив, аби учні Ковтунівського НВК мали швидкісний інтернет, на що було затрачено майже 10 тис. грн. Завдяки Віктору Гончаренку Гельмязівський НВК зміг придбати необхідні музичні інструменти на загальну суму 24,4 тис.грн.

Віктор Гончаренко розуміє, що запорукою здорового способу життя є розвиток фізичної культури і спорту. Тож минулого року він подбав про придбання спортивного інвентаря для спортивної команди с.Коврай Другий (майже 9 тис.грн). На 15,3 тис.грн було профінансовано придбання телевізора та спортивного інвентаря для Коврайського НВК. А ось для 1 класу Бубнівсько-Слобідського НВК було придбано меблі (12,7 тис.грн).

Віктор Гончаренко має активну громадську позицію, бере участь у багатьох важливих заходах місцевого та державного рівня. Зокрема, у березні 2018 року він разом із фахівцями з аграрних питань взяв участь у формуванні «Нової аграрної політики України», запропонованої політичною партією ВО «Батьківщина» та її лідером Юлією Тимошенко.

У червні на запрошення Українського козацтва брав участь у заходах, присвячених святкуванню 250-річчя Коліївщини, які проходили в Умані.

У своїй депутатській діяльності Віктор Гончаренко виконує ті зобов’язання, які взяв на себе, балотуючись в депутати обласної ради. Він регулярно проводить прийом громадян, зустрічі з виборцями. На запрошення сільських громад брав участь у загальних зборах сіл Коврай, Коврай Другий, Каленики.

Депутат вчасно реагує на звернення громадян та запити депутатів Золотоніської районної ради. На всі звернення відповідає, допомагає відповідно до своєї компетенції та можливостей.

У планах – вирішення проблем округу

Хірург вищої категорії з 42-річним стажем, завідувач Канівським хірургічним відділенням ЦРЛ Михайло Козак в жовтні 2018 року був обраний депутатом Черкаської обласної ради.

За цей короткий період свого депутатства Михайло Козак допомагав вирішувати проблемні питання за зверненням громадян міста Канева. Він брав участь у сесійних засіданнях обласної ради, де приймались важливі питання життєдіяльності області і, зокрема, м.Канева.

Кошти з обласного депутатського фонду депутатом від «Батьківщини» були надані на матеріальну допомогу хворим.

«В майбутньому планую активно працювати для своїх виборців, бо мені не байдужі проблеми жителів мого міста», – запевнив Михайло Козак.

Микола Дивнич: депутат виконує накази своїх виборців

Депутатська діяльність Миколи Дивнича не обмежувалась лише участю в сесійних засіданнях обласної ради чи роботою в комісіях. Він активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців.

Протягом 2018 року «батьківщинівець» також брав участь у сесіях Черкаської районної ради та Червонослобідської сільради. Минулого року Миколою Дивничем на своєму окрузі надавалася допомога для покращення технічного стану Черкаської районної лікарні, що у с.Червона Слобода, а також матеріальна допомога жителям виборчого округу на загальну суму 1500 тис.грн.

Налагоджена робота громадської приймальні (приміщення Черкаської районної ради), де депутат веде прийом громадян кожного останнього четверга. Протягом звітного періоду ним прийнято більше 150 осіб.

Питання, з якими звертаються виборці до депутата, – різні, люди сподіваються на його допомогу, тож Микола Дивнич завжди намагається їх вирішувати. На жаль, не все вдається відразу. Щось можна зробити швидко, щось потребує детального вивчення та залучення посадових осіб чи значних коштів. Але він, як депутат, завжди намагається допомогти своїм виборцям.

Головну увагу – освітній галузі

Станіслав Овчаренко виконує свою передвиборчу програму. У 2018 році його депутатська діяльність була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, які увійшли у його передвиборну програму. Так, з ініціативи депутата минулого року в адміністративних межах Степанівської сільської ради реконструйовано річку Рудка (довжина 1400 м). Тут побудовано пішохідний місток та висаджено дерева.

Серед важливих завдань депутата – підтримка освітньої галузі. Минулого року завдяки Станіславу Овчаренку було облаштовано майданчик, тротуари та висаджено дерева на території Степанківської загальноосвітньої школи. Крім цього, у цьому навчальному закладі завдяки депутату змогли придбати меблі.

Зважаючи, що болючою проблемою округу є ремонт доріг, Станіслав Овчаренко подбав про фінансування та проведення капітального ремонту 8 км дороги від с.Хутори до с.Степанки, а також капітального ремонту 3 км дороги від с.Вергуни до с.Бузуків.

Протягом 2018 року, здійснюючи прийоми громадян, депутат мав змогу особисто почути про проблеми місцевих мешканців та безпосередньо допомогти кожному. Минулого року Станіславом Овчаренком матеріальну допомогу надано 15 жителям округу.

Депутатська діяльність Олександра Федорука – на благо людям

Як член депутатської комісії по охороні здоров’я, лікар за професією, керівник Черкаської міської лікарні швидкої допомоги, Олександр Федорук левову частку депутатської діяльності присвячує питанням розвитку медичної галузі, реформуванню закладів охорони здоров’я, вирішенню проблемних питань медицини регіону. Зокрема, минулого року Олександр Федорук приділяв увагу вирішенню питання фінансування лікувального процесу хворих на хронічну ниркову недостатність (гемодіаліз), організаційній роботі щодо реформування системи первинної медичної допомоги, організації служби крові у м.Черкаси.

Особливу увагу у своїй депутатській діяльності Олександр Федорук приділяє роботі зі зверненнями громадян. За 2018 рік у громадській приймальні депутата проведено 21 засідання з прийому громадян. 28 осіб похилого віку звернулося до депутата з проханням допомогти вирішити соціально-побутові проблеми. З проханням надання безоплатної медичної допомоги звернулось 52 особи похилого віку, які маючи мінімальну пенсію, і неспроможні оплатити медикаменти для лікування. З усіх звернень Олександром Федоруком 74 вирішено позитивно. До державних установ щодо звернень виборців направлено 12 депутатських запитів. За рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році депутатом надано одноразову матеріальну допомогу 48 особам на суму 24200 грн.

Конкретні справи, які потрібні людям

Депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Олексій Озірний вже багато років турбується про утвердження здорового способу життя жителів Звенигородщини, розвиток спорту та спортивне дозвілля жителів округу. Ось і 2018 року із цією метою він сприяв виділенню 170 тис.грн з місцевих бюджетів на капітальний ремонт малої зали звенигородської ДЮСШ, облаштування у спортивній школі роздягальні, туалету, душової кімнати і тренажерної зали. І це не всі оновлення, які відбулися завдяки депутату у цьому спортивному закладі минулого року. Олексій Озірний також сприяв виділенню коштів з районного бюджету на заміну освітлення малої зали ДЮСШ (18 тис.грн), на придбання борцівського килима (80 тис.грн), а також фінансуванню з обласного бюджету електронного табло та чотирьох тренувальних баскетбольних щитів (90 тис.грн). Завдяки «батьківщинівцю» у звенигородську ДЮСШ було придбано і спортивний інвентар та господарчі інструменти на загальну суму 39 тис.грн, а також газонокосилку для реконструкції трав’яного газону (55,6 тис.грн).

Важливим напрямком депутатської роботи О.Озірного є вирішення проблем медичної галузі району. Так, у 2018 році разом із іншими депутатами обласної ради від Звенигородщини «батьківщинівець» сприяв відкриттю на базі центральної райлікарні «Центру здоров’я жінки». За його ініціативи також були виділені кошти на ремонт приміщення місцевої «швидкої» допомоги (25 тис.грн).

Разом з депутатом обласної ради Куліковим С.С. та міським головою Саєнком О.Я. партійцю вдалося забезпечити фінансування проведення капітального ремонту пологового відділення Звенигородської ЦРЛ (325 тис.грн). Минулого року тут встигли відремонтувати палату для партнерських пологів, декілька туалетних кімнат і душових, які відповідають нинішнім вимогам часу.

Зважаючи на те, що діяльність депутата – це передусім постійне спілкування з мешканцями та робота над вирішенням питань, які хвилюють людей, Олексій Озірний постійно проводить прийом громадян.

Він завжди намагається допомагати найбільш соціально незахищеним людям. Цього року О.Озірний надавав матеріальну допомогу жителям округу на лікування, протезування, реабілітацію після операцій на загальну суму 27 тис.грн.

Протягом 2018 року спостерігався високий рівень активності депутата щодо організації та участі у публічних заходах. Так, О.Озірний очолював оргкомітет з проведення спортивних змагань, присвячених пам’яті воїнів АТО з легкої атлетики, настільного тенісу, футболу, сприяв проведенню та був учасником міжрайонного турніру з футболу серед ветеранів «Легенди Звенигородського футболу», обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад, брав участь в організації та був активним учасником різноманітних районних урочистостей та святкувань.

Залиште коментар