“Обласний форум сім`ї” відбувся у Черкасах

“Обласний форум сім`ї” відбувся у Черкасах

15 жовтня у Черасах пройшов “Черкаський обласний форум сімї”. Під час його проведення учасники дійшли згоди щодо того, що інститут сім`ї повинен бути пріоритетним у державній політиці і стратегії. Про це у “Фейсбук” повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

“Привітав учасників форуму та запевнив, що тема «Сім`ї» і надалі залишатиметься головною та стратегічною для нашого міста.
На жаль, наше сьогодення свідчить про те, що Українську Сім’ю треба рятувати. Це проблеми зниження кількості населення, трудової міграції, розлучень та руйнації шлюбів, впливу інтернету та телебачення, виховання дітей без батька, здоров’я населення, насилля тощо.
Закликаю депутатський корпус Черкаської міської ради звернутися до Президента України, Кабміну, Верховної ради України зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів в частині викривлення дефініції сім`ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.
Прошу Сергія Воронова і департамент освіти та гуманітарної політики внести зміни у відповідних програмах у частині заходів розвитку питань Сім`ї. Гарантую свою підтримку!”, – написав Ігор Волошин.

Залиште коментар