Одарич вважає мешканців Черкас ідіотами

Одарич вважає мешканців Черкас ідіотами

Донедавна мешканці Митниці і знать не знали, що через те, що вони проживають у цьому мікрорайоні, вони просто… ідіоти. Про це на весь “Фейсбук” оголосив екс-мер Черкас Сергій Одарич. Саме так він охарактеризував черкасців, які проживають або планують придбати житло у мікрорайоні Митниця на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Житло на березі – далеко некомфортне. Так, його можна розрекламувати як «елітне» і знайдеться кілька тисяч ідіотів, які заради «елітності» його придбають», – іронізує Одарич.

Далі він перераховує усі незручності, в яких, на його думку, ці (вибачте за цитату екс-мера) «ідіоти» будуть проживати.

«Але буденність зовсім інша. Кажете, краєвиди? Прийдіться вул.Героїв Дніпра і спробуйте знайти прозоре вікно. Всі вікна старанно закупорені фольгою або непрозорими ряднинами, аби захиститися від сонця.

Кажете, екологія? Кожної ночі над Дніпром збираються всі викиди всіх промпідприємств міста. Бо над водою вночі зона низького тиску. А зі сходом сонця всі ці викиди вирушають на берег. Це фізика, нічого з цим не поробиш(((

Кажете, комфорт? Таких сильних і постійних вітрів нема в жодній частині міста. Так, це добре два-три літні місці, але увесь інший час вони добряче дошкуляють. А взимку видувають з будинків все тепло.

Ви все ще вважаєте, що на березі може бути елітне житло???», – до когось апелює Одарич.

Напевно до тих же «кількох тисяч ідіотів», яких ніяк не може переконати, що жити на Митниці просто таки непристижно.

Не дивно, що багатьох черкаців обурило таке “звернення”. Дописувач Алексей Спасских так і написав:

Супер пост в якому жителів Митниці названо “кілька тисяч ідіотів”.

Igor Sirenko теж відреагував :

“Короче, судя по позиции пана Одарича, только дураки будут тут жить и строить”

Але, судячи з дописів, черкасці вважають себе розумними людьми і на  противагу словам Одарича навели свої аргументи:

Алексей Спасских:

По суті. Краєвиди. Від променів сонця страждають мешканці багатьох багатоповерхівок. Район не має значення. Приклад: проїдьтесь Південно-західним районом. Але при можливості – то виглянувши у вікно, вид води приємніше для ока.
Якось дивно сплітається в одному пості інформація про сильні та постійні вітри, і в той же час, що над Дніпром збираються всі викиди підприємств. В Черкасах преважає “роза вітрів”, яка навпаки все відносить в сторону Азоту. І саме небезпечне місце в Черкасах – це від проспекту Хіміків, в напрямку за межі міста”.

Юрій кучеренко:

“Моя ж думка така: нема нічого кращого, аніж квартира з видом на Дніпро”

Наталя Писарева:

“Живу на Героїв Дніпра, вікна виходять на Дніпро, нічим не завішую. Сонце не дошкуляє, навпаки, приємно прокидатися від променів сонця у вікна, від комах захищають сітки на вікнах. Так, інколи зимою бувають вітри, але в квартирі тепло. Не скажу, що моє житло елітне, але що комфортне, то це точно”.

Сіяти панічні настрої серед жителів Митниці для Сергія Одарича – звична річ. Черкасці ще пам’ятають, як у 2014-му році він розповсюдив інформаційні листівки, де повідомлялося, що Митницю може затопити Канівська дамба.

Та й зневажливе ставлення Сергія Одарича до жителів Черкас, як до «ідіотів» чи до тих, «хто проголосує навіть за його собаку» – вже традиційне.

Та дивує інше. Чому раптом колишній мер, а нині депутат Черкаської міської ради, який навіть не проживає у Черкасах і два роки не відвідує жодного засідання сесії міськради, так зацікавився  планом розбудови одного з мікрорайонів міста? Адже цій темі за останню добу екс-мер присвятив аж 7 дописів на своїй сторінці. Що це? Відстоювання чиїхось бізнес-інтересів? Чи таким чином Сергій Одарич вирішив підвищити свій політичний рейтинг, спекулюючи на темі забудови Митниці? Що правда, назвавши містян “ідіотами” навряд екс-мер додав собі дивідентів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар