Офіційна делегація з Черкас відвідує турецьке місто-побратим

Офіційна делегація з Черкас відвідує турецьке місто-побратим

У місті Кушадаси, що у Туреччині, перебуває офіційна делегація з Черкас. Це місто є побратимом обласного центру.

У рамках візиту черкасці відвідали навчальний заклад, який є партнером Черкаської гімназії №9. Були окреслені основні напрямки співпраці між закладами. Зокрема, йшлося про обмін дитячими делегаціями, обмін педагогічним досвідом, реалізацію спільних культурних та туристичних проєктів.

«Наша співпраця зі школою міста Кушадаси лише укріплюється. Проєкти, які ми зможемо реалізувати спільно за участі вчителів та учнів наших шкіл, допоможуть дізнатися більше про наші культури та поділитися новаціями в освіті», – відзначила директор гімназії Ірина Топчій.

Представники делегації також ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, особливостями навчального процесу.

«Співпраця між нашими містами загалом і зокрема двома навчальними закладами триває і розширюється. Зустрічаємося з представниками навчального закладу вже як з давніми знайомими. Радий, що вдається як переймати, так і ділитися власним досвідом. Сподіваюсь, незабаром учні та вчителі зможуть дізнатися більше про навчання в іншій країні та відчути всі її особливості на собі. Ми теж готові приймати гостей», – наголошує заступник міського голови міста Черкаси Ігор Волошин.

За інформацією пресслужби гімназії №9.

Залиште коментар