Олександ Толбатов заслуговує бути почесним громадянином міста Черкаси, – Роман Діскант

Олександ Толбатов заслуговує бути почесним громадянином міста Черкаси, – Роман Діскант

Голова депутатської фракції ВО “Батьківщина” Роман Діскант зініціював повторне винесення на розгляд сесії проекту рішення «Про нагородження пам’ятним знаком Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня Толбатова Олександра Миколайовича.

Дану пропозицію було внесено депутатською фракцією ВО «Батьківщина» раніше, але під час голосування депутати інших фракцій в міській раді не підтримали її, аргументуючи, що у нього не вистачає заслуг.

Толбатов Олександр Миколайович спільно з фахівцями кафедри фізичної культури Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, розробив спеціальну методику водного оздоровлення людського організму, заснував для її реалізації громадську організацію «Черкаський клуб довгожителів», власним прикладом активно пропагує поміж жителів м. Черкаси та в Україні загалом систему оздоровлення методом «гідрокінезотерапії».

«Олександ Миколайович – людина, яка зробила великий внесок у оздоровлення жителів міста, тому він заслуговує на визнання черкащан та влади. Вважаю за потрібним нагородити його пам’ятним знаком «за заслуги перед містом Черкаси», – зазначає голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар